UpStream Email Notifications - en to es_ES translation catalogue (40 entries)

en: Email Notifications
es_ES: Notificaciones por Correo electrónico

en: No Subject
es_ES: Sin asunto

en: Go back
es_ES: Volver

en: Open Settings Page
es_ES: Abrir página de configuración

en: Settings
es_ES: Ajustes

en: Notifications
es_ES: Notificaciones

en: No data found.
es_ES: Ningún dato encontrado.

en: Not sent yet
es_ES: No enviado aún

en: Sent
es_ES: Enviado

[ctx: %s: User name]
en: Hello %s
es_ES: Hola %s

en:  changed from
es_ES: cambiado de

en:  to
es_ES:  a

en: Reminders
es_ES: Recordatorios

en: Due Date
es_ES: Fecha límite

en: End Date
es_ES: Fecha de finalización

en: When
es_ES: Cuando

en: Discard?
es_ES: ¿Descartar?

en: Due Date Reminders
es_ES: Recordatorios de vencimiento

en: Add Reminder
es_ES: Agregar recordatorio

en: due date
es_ES: fecha límite

en: How does it work?
es_ES: ¿Cómo funciona el sistema?

en: Milestones
es_ES: Hitos

en: Tasks
es_ES: Tareas

en: Bugs
es_ES: Errores

en: General Settings
es_ES: Configuración general

en: Sender's Email
es_ES: Correo electrónico del remitente

en: SMTP Host
es_ES: Host SMTP

en: SMTP Port
es_ES: Puerto SMTP

en: SMTP Username
es_ES: Nombre de usuario de SMTP

en: SMTP Password
es_ES: Contraseña SMTP

en: Encryption Type
es_ES: Tipo de cifrado

en: None
es_ES: Ninguno

en: Enabled
es_ES: Habilitado

en: Disabled
es_ES: Desactivado

en: Enable Reminders
es_ES: Habilitar recordatorios@action: inmenu

en: Hourly
es_ES: Cada hora

en: Twice a day
es_ES: Dos veces al día

en: Daily
es_ES: Diariamente

en: Testing Settings
es_ES: Ajustes de prueba

en: Sending...
es_ES: Enviando...
