The7 9 - en to nl_NL translation catalogue (754 entries)

en: "Read More" Button
nl_NL: "Lees meer" knop

en: "Read more" button
nl_NL: "Lees meer" knop

en: #%d (no title)
nl_NL: #%d (geen titel)

en: % Comments
nl_NL: % Reacties

en: %s quantity
nl_NL: %s stuks

en: &larr; Older Comments
nl_NL: &larr; Oudere reacties

en: (%s recommended)
nl_NL: (%s aangeraden)

en: (Edit)
nl_NL: (wijzigen)

en: (milliseconds)
nl_NL: (milliseconden)

en: - Select -
nl_NL: - Selecteer -

en: 1 Comment
nl_NL: 1 Reactie

en: 1 image | %s images
nl_NL[0]: 1 afbeelding
nl_NL[1]: %s afbeeldingen

en: 1 video | %s video
nl_NL[0]: 1 video
nl_NL[1]: %s videos

en: <code class="status-good">%1$s</code> Current limit is sufficient.
nl_NL: <code class="status-good">%1$s</code> Huidige limiet is voldoende.

en: <code class="status-good">%1$s</code> Current memory limit is sufficient.
nl_NL: <code class="status-good">%1$s</code> Huidige geheugenlimiet is voldoende.

en: <code class="status-good">%1$s</code> Current time limit is sufficient.
nl_NL: <code class="status-good">%1$s</code> Huidige tijdslimiet is voldoende.

en: <code class="status-good">%1$s</code> Current version is sufficient.
nl_NL: <code class="status-good">%1$s</code> Huidige versie is voldoende.

en: <code class="status-good">Yes</code>
nl_NL: <code class="status-good">Ja</code>

en: <code class="status-okay">%1$s</code> Current limit is sufficient for most tasks. <strong>2000</strong> is recommended. <strong>3000</strong> or more may be required if lots of plugins are in use and/or you have a large amount of menu items.
nl_NL: <code class="status-okay">%1$s</code> Huidige limiet is voldoende voor de meeste taken. <strong>2000</strong> wordt aanbevolen. <strong>3000</strong> of meer kunnen nodig zijn als er veel plug-ins worden gebruikt en / of u een groot aantal menu-items hebt.

en: <code class="status-okay">%1$s</code> Current version is sufficient. However <strong>v.7.2.0</strong> or greater is recommended to improve the performance.
nl_NL: <code class="status-okay">%1$s</code> Huidige versie is voldoende. Hoewel <strong>v.7.2.0</strong> of hoger aangeraden wordt i.v.m. prestatie verbeteringen.

en: <ul><li>Your list</li><li>goes</li><li>here!</li></ul>
nl_NL: <ul><li>Uw lijst</li><li>komt</li><li>hier!</li></ul>

en: A new version of this importer is available. Please update to version %s to ensure compatibility with newer export files.
nl_NL: Er is een nieuwere versie van de importeerder beschikbaar. Update a.u.b. naar de versie %s om er zeker van te zijn dat alles compatibel is met de nieuwe export bestanden.

en: A password will be sent to your email address.
nl_NL: Een wachtwoord wordt verstuurd naar het opgegeven e-mailadres.

en: Accent color
nl_NL: Accent kleur

en: Access denied. Theme was remotely de-registered.
nl_NL: Toegang geweigerd. Thema is op afstand gederegistreerd.

en: Accordion
nl_NL: Accordeon

en: Activate
nl_NL: Activeren

en: Activate %2$s
nl_NL: Activeer %2$s

en: Activate installed plugin | Activate installed plugins
nl_NL[0]: Actief geïnstalleerde plugin
nl_NL[1]: Actief geïnstalleerde plugins

en: Activating plugin(s)
nl_NL: Plugins worden geactiveerd

en: Active
nl_NL: Actief

en: Advanced user guide
nl_NL: Geavanceerde gebruikershandleiding

en: Album navigation
nl_NL: Album navigatie

en: Alignment
nl_NL: Uitlijning

en: All posts
nl_NL: Alle berichten

en: Animation
nl_NL: Animatie

en: Apply Coupon
nl_NL: Gebruik de waardebon

en: Apply to page
nl_NL: Toepassen

en: Archives: %s
nl_NL: Archief: %s

en: Arrow Background
nl_NL: Pijl-achtergrond

en: Arrow Icon
nl_NL: Pijl-icoon

en: Arrow background color
nl_NL: Pijl-achtergrond-kleur

en: Arrow border color
nl_NL: Pijl-rand-kleur

en: Arrow border radius
nl_NL: Afgeronden hoeken pijl (border radius)

en: Arrow border width
nl_NL: Pijl-rand-breedte

en: Arrow icon color
nl_NL: Pijl-icoon-kleur

en: Arrow icon size
nl_NL: Pijl-icoon-grootte

en: Arrows
nl_NL: Pijlen

en: Article author %s
nl_NL: Schrijver van het artikel %s

en: Ascending
nl_NL: Oplopend

en: Author Archives: %s
nl_NL: Schrijver Archieven %s

en: Available on backorder
nl_NL: Beschikbaar op backorder

en: Background
nl_NL: Achtergrond

en: Background color
nl_NL: Achtergrond kleur

en: Background image
nl_NL: Achtergrondafbeelding

en: Background position
nl_NL: Achtergrondpositie

en: Background repeat
nl_NL: Achtergrond herhaling

en: Background size
nl_NL: Achtergrond grootte

en: Benefits
nl_NL: USP

en: Billing Address
nl_NL: Factuuradres

en: Border radius
nl_NL: Afgeronden hoeken (border radius)

en: Border width
nl_NL: Omlijning (border)

en: Button
nl_NL: Knop

en: Button (old)
nl_NL: Knop (oud)

en: Button text
nl_NL: Knop tekst

en: Button width
nl_NL: Knop breedte

en: By %s
nl_NL: Door %s

en: Cannot delete screenshot file
nl_NL: Kan schermafdruk niet verwijderen

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Category "%s"
nl_NL: Categorie \ %s\

en: Category Archives: %s
nl_NL: Categorie Archieven: %s

en: Category: | Categories:
nl_NL[0]: Categorie:
nl_NL[1]: Categorieën:

en: Checkout
nl_NL: Afrekenen

en: Checkout Details
nl_NL: Bestelgegevens

en: Choose icon
nl_NL: Kies icoon

en: Choose next arrow icon
nl_NL: Kies volgende pijl-icoon

en: Choose post
nl_NL: Kies bericht

en: Choose post categories
nl_NL: Kies bericht categorieën

en: Choose post type
nl_NL: Kies post type

en: Choose previous arrow icon
nl_NL: Kies vorige pijl-icoon

en: Choose product categories
nl_NL: Kies product categorieën

en: Choose products
nl_NL: Kies producten

en: City
nl_NL: Stad

en: Cleanup after plugins installation.
nl_NL: Opschoning na plugin installatie.

en: Click here to enter your code
nl_NL: Klik hier om je coupon in te vullen

en: Click here to login
nl_NL: Inloggen

en: Click me
nl_NL: Klik hier

en: Color Setting
nl_NL: Kleur-instelling

en: Column minimum width
nl_NL: Minimale kolombreedte

en: Column minimum width (px)
nl_NL: Minimale kolombreedte

en: Comment
nl_NL: Reactie

en: Comment navigation
nl_NL: Reacties navigatie

en: Comments are closed.
nl_NL: Reacties zijn gesloten.

en: Company
nl_NL: Bedrijf

en: Content alignment
nl_NL: Plaatsing content

en: Content or excerpt
nl_NL: Content of samenvatting

en: Country
nl_NL: Land

en: Coupon:
nl_NL: Waardebon:

en: Create an account?
nl_NL: Account aanmaken?

en: Create new
nl_NL: Nieuw

en: Current DB Version:
nl_NL: Huidige database versie:

en: Current Theme Version:
nl_NL: Huidige thema versie:

en: Current user cannot modify legacy settings
nl_NL: Huidige gebruiker kan oude instellingen niet wijzigen

en: Customer Details
nl_NL: Klantgegevens

en: Customize your site
nl_NL: Pas uw site aan

en: Daily Archives: %s
nl_NL: Dagelijkse Archieven %s

en: Date:
nl_NL: Datum:

en: De-register Theme
nl_NL: De-registreer het thema

en: Default options restored.
nl_NL: Standaard opties zijn geladen.

en: Defaults saved
nl_NL: Standaarden opgeslagen

en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: Demo content successfully imported.
nl_NL: Demo content is succesvol geïmporteerd.

en: Descending
nl_NL: Aflopend

en: Design Options
nl_NL: Design opties

en: Desired columns number
nl_NL: Gewenst aantal kolommen

en: Details
nl_NL: Lees verder!

en: Downloading package.
nl_NL: Pakket wordt gedownload.

en: Email &#42;
nl_NL: Email *

en: Email address
nl_NL: E-mailadres

en: Email&#42;
nl_NL: Email *

en: Email:
nl_NL: E-mail:

en: Enable Mega Menu
nl_NL: Mega menu inschakelen

en: Enter image size in pixels. Example: 200x100 (Width x Height).
nl_NL: Voer een afmeting in pixels in. Bijv: 200x100 (breedte &times hoogte)

en: Entries tagged with "%s"
nl_NL: Ingangen getaged met \ %s\

en: Error 404
nl_NL: Foutmelding 404

en: Error: Cannot delete file
nl_NL: Error: Kan bestand niet verwijderen

en: Extra class name
nl_NL: Extra class naam

en: Fancy Categories
nl_NL: Gestileerde categorieën

en: Fancy Date
nl_NL: Fancy datum

en: Fancy Elements
nl_NL: Fancy elementen

en: Fancy List
nl_NL: Fancy lijst

en: Fancy Media
nl_NL: Fancy media

en: Fancy Quote
nl_NL: Fancy citaat

en: File System Accessible:
nl_NL: Bestandssysteem toegankelijk:

en: Final cleanup.
nl_NL: Wordt afgerond.

en: Find us on:
nl_NL: Vind ons op:

en: Font
nl_NL: Lettertype

en: Font style
nl_NL: Lettertype

en: Gap below title
nl_NL: Ruimte onder titel

en: Gap between images (px)
nl_NL: Ruimte om afbeelding

en: Getting Started
nl_NL: Begin hier

en: Go to Top
nl_NL: Terug naar boven

en: Grid view
nl_NL: Blokweergave

en: Guides & Support
nl_NL: Handleidingen en support

en: Have a coupon?
nl_NL: Waardebon gebruiken?

en: Height
nl_NL: Hoogte

en: Icon Size & Background
nl_NL: Icoon grootte & achtergrond

en: Icon background color
nl_NL: Icoon-achtegrond-kleur

en: Icon color
nl_NL: Icoon kleur

en: Icon link
nl_NL: Link icoon

en: Icon size
nl_NL: Icoon grootte

en: If you have a coupon code, please apply it below.
nl_NL: Als je een waardebon hebt, gebruik die hieronder.

en: Image Settings
nl_NL: Afbeelding instellingen

en: Image border radius
nl_NL: Afgeronden hoeken afbeelding (border radius)

en: Image hovers
nl_NL: Oplichten wanneer muis over element zweeft

en: Image size
nl_NL: Afbeelding afmeting

en: Images
nl_NL: Afbeeldingen

en: Import Fail!
nl_NL: Importeren mislukt!

en: Import a pre-made site
nl_NL: Een voorgedefinieerde site importeren

en: Import post
nl_NL: Bericht importeren

en: Important
nl_NL: Belangrijk

en: Importing
nl_NL: Bezig met importeren...

en: Importing attachments.
nl_NL: Bijlages worden geïmporteerd

en: Importing content.
nl_NL: Content wordt geïmporteerd

en: Importing slider(s).
nl_NL: Slider(s) worden geïmporteerd

en: Importing theme options.
nl_NL: Thema opties worden geïmporteerd...

en: Importing...
nl_NL: Importeren...

en: Install Location:
nl_NL: Locatie van de installatie:

en: Install or update plugins
nl_NL: Installeer of update plugins

en: Installing
nl_NL: Bezig met installeren

en: It looks like nothing was found at this location. Try using the search box below:
nl_NL: Het lijkt er op dat op deze locatie niets gevonden is. Probeer onderstaande zoek optie:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
nl_NL: We kunnen niet vinden waar je naar zocht. Misschien dat zoeken helpt.

en: Layout Settings
nl_NL: Layout instellingen

en: Lazy loading
nl_NL: Laad afbeelding pas in wanneer hij zichtbaar is in het scherm (lazy loading)

en: Leave a comment
nl_NL: Laat een reactie achter

en: Leave empty to use default gap
nl_NL: Leeg laten voor standaard ruimte

en: Left padding
nl_NL: Linker padding

en: Let’s get some work done!
nl_NL: Laten we wat werk gaan doen!

en: List view
nl_NL: Lijstweergave

en: Load more
nl_NL: Laad meer

en: Loading effect
nl_NL: Effect bij inladen

en: Loading...
nl_NL: Laden…

en: Log in
nl_NL: Inloggen

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
nl_NL: Welkom %2$s. Uitloggen?

en: Login
nl_NL: Inlog

en: Lost your password?
nl_NL: Wachtwoord vergeten?

en: Make all posts the same width
nl_NL: Alle berichten dezelfde breedte

en: Margin-left
nl_NL: Linker margin

en: Margin-right
nl_NL: Rechter margin

en: Margin-top
nl_NL: Margin boven

en: Media style
nl_NL: Media stijl

en: Message
nl_NL: Bericht

en: Monthly Archives: %s
nl_NL: Maandelijkse Archieven %s

en: My Account
nl_NL: Mijn account

en: My The7
nl_NL: Mijn The7

en: N/A
nl_NL: NVT

en: Name
nl_NL: Naam

en: Name &#42;
nl_NL: Naam &#42;

en: Name&#42;
nl_NL: Naam &#42;

en: Newer Comments &rarr;
nl_NL: Nieuwere reacties &rarr;

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Next album:
nl_NL: Volgend album:

en: Next post:
nl_NL: Volgend bericht

en: No
nl_NL: Nee

en: No file chosen
nl_NL: Geen bestand gekozen

en: No products in the cart.
nl_NL: Geen producten in de winkelmand

en: No title
nl_NL: Geen titel

en: Nofollow
nl_NL: Schakel "nofollow" in voor zoekmachines

en: Normal
nl_NL: Normaal

en: Not Enabled
nl_NL: Niet ingeschakeld

en: Note:
nl_NL: Notitie:

en: Nothing Found
nl_NL: Niets gevonden

en: Number of columns
nl_NL: Aantal kolommen

en: Number of posts to display on one page
nl_NL: Aantal berichten per pagina

en: Number of posts to show
nl_NL: Aantal berichten om te tonen

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
nl_NL: Oops! Deze pagina kon niet gevonden worden!

en: Order
nl_NL: Volgorde

en: Order Complete
nl_NL: Bestelling afgerond

en: Order Details
nl_NL: Bestelgegevens

en: Order Number:
nl_NL: Bestelnummer:

en: Order by
nl_NL: Sorteer op

en: Other
nl_NL: Overige

en: Other posts
nl_NL: Overige berichten

en: Out Of Stock
nl_NL: Niet op voorraad

en: PHP Time Limit
nl_NL: PHP tijdslimiet

en: PHP Time Limit:
nl_NL: PHP tijdslimiet:

en: PHP Version:
nl_NL: PHP versie:

en: Page Paddings
nl_NL: Pagina ruimtes (padding)

en: Page not found
nl_NL: Pagina niet gevonden

en: Page title
nl_NL: Pagina titel

en: Pages:
nl_NL: Pagina's:

en: Parsing content.
nl_NL: Content wordt verwerkt.

en: Partners, Clients, etc.
nl_NL: Partners & cliënten

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Password *
nl_NL: Wachtwoord:

en: Pay
nl_NL: Betaal

en: Payment method:
nl_NL: Betaalmethode:

en: Percent
nl_NL: Procent

en: Phone:
nl_NL: Telefoon:

en: Photo Albums
nl_NL: Fotoalbums

en: Photo Albums slug
nl_NL: Fotoalbums link

en: Please <a href="%s">register</a> the theme to install this demo.
nl_NL: <a href="%s">Registreer</a> het thema om de demo-gegevens te kunnen installeren.

en: Please accept the privacy policy.
nl_NL: Graag de privacy policy accepteren.

en: Please correct the errors highlighted below and try again.
nl_NL: Corrigeer de onderstaande fouten en probeer het opnieuw.

en: Please, fill the captcha.
nl_NL: Graag de captha invullen.

en: Plugin(s) activated successfully.
nl_NL: Plugins zijn geactiveerd.

en: Portfolio slug
nl_NL: Portfolio link

en: Position
nl_NL: Positie

en: Post comment
nl_NL: Plaats reactie

en: Post image
nl_NL: Berichtafbeelding

en: Post navigation
nl_NL: Bericht navigatie

en: Posts offset
nl_NL: Berichten startnummer

en: Pre-made Websites
nl_NL: Voorgedefinieerde websites

en: Preset Actions
nl_NL: Voorinstellingen

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Previous album:
nl_NL: Vorig album:

en: Previous post:
nl_NL: Vorig bericht

en: Price
nl_NL: Prijs

en: Product description
nl_NL: Productbeschrijving

en: Product details
nl_NL: Productdetails

en: Purchase Code
nl_NL: Licentiecode

en: Purchase Code:
nl_NL: Licentiecode:

en: Purchase code successfully de-registered.
nl_NL: De aanschafcode is succesvol gederegistreerd.

en: Quantity
nl_NL: Aantal

en: Quick start guide
nl_NL: Snelle-start-gids

en: Read more
nl_NL: Lees meer

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
nl_NL: Klaar om je eerste bericht te plaatsen? <a href="%1$s">Start hier</a>.

en: Recommended Plugins
nl_NL: Aanbevolen plugins

en: Refresh Cart
nl_NL: Bijwerken

en: Register
nl_NL: Registreren

en: Register Theme
nl_NL: Registreer het thema

en: Related products
nl_NL: Gerelateerde producten

en: Remember me
nl_NL: Onthouden

en: Remove Image
nl_NL: Verwijder afbeelding

en: Remove this item
nl_NL: Verwijder dit item

en: Required fields are marked %s
nl_NL: Verplichte velden zijn aangegeven met %s

en: Restore Defaults
nl_NL: Standaarden laden

en: Restoring Defaults ...
nl_NL: Standaarden worden geladen&hellip;

en: Results for "%s"
nl_NL: Resultaten voor %s

en: Return to Plugins Installer
nl_NL: Terug naar plugins installeren

en: Returning customer?
nl_NL: Terugkerende gebruiker?

en: Right padding
nl_NL: Rechter padding

en: Row style
nl_NL: Rij stijl

en: SKU:
nl_NL: Productnummer:

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save Options
nl_NL: Opslaan

en: Save as default
nl_NL: Als standaard instellen

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
nl_NL: Sla mijn naam, e-mailadres, en website op in mijn browser voor de volgende keer.

en: Saving Options ...
nl_NL: Bezig met opslaan...

en: Search Results for: %s
nl_NL: Resultaten voor: %s

en: Search:
nl_NL: Zoeken:

en: Select Files
nl_NL: Selecteer bestanden

en: Select icon from library.
nl_NL: Selecteer icon uit bibliotheek.

en: Service Information
nl_NL: Service-informatie

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings Presets
nl_NL: Vooraf ingestelde instellingen

en: Shadow color
nl_NL: Schaduw kleur

en: Share on %s
nl_NL: Deel op %s

en: Share on Facebook
nl_NL: Deel op Facebook

en: Share on Linkedin
nl_NL: Deel op LinkedIn

en: Share on Whatsapp
nl_NL: Deel via WhatsApp

en: Share this
nl_NL: Deel dit

en: Share with %s
nl_NL: Deel met %s

en: Ship to a different address?
nl_NL: Verstuur naar een ander adres?

en: Shipping Address
nl_NL: Afleveradres

en: Show Fancy date
nl_NL: Fancy datum tonen

en: Show all pages in paginator
nl_NL: Toon alle pagina's in paginering

en: Show arrow background
nl_NL: Toon pijl-achtergrond

en: Show arrow border color
nl_NL: Toon pijl-rand-kleur

en: Show arrows
nl_NL: Toon pijlen

en: Show asc. / desc. ordering
nl_NL: Toon sorteervolgorde

en: Show background
nl_NL: Toon achtergrond

en: Show categories filter
nl_NL: Toon categorieën filter

en: Show fancy categories
nl_NL: Gestileerde categorieën weergeven

en: Show icon
nl_NL: Toon icoon

en: Show icon background
nl_NL: Toon icoon-achtergrond

en: Show post author
nl_NL: Toon auteur

en: Show post categories
nl_NL: Toon bericht categorieën

en: Show post comments
nl_NL: Toon bericht reacties

en: Show theme options in sidebar
nl_NL: Toon thema opties in zijbalk

en: Sidebar
nl_NL: Zijbalk

en: Sidebar position
nl_NL: Zijbalk positie

en: Size
nl_NL: Afmeting

en: Skip to content
nl_NL: Spring naar content

en: Sku
nl_NL: SKU

en: Social Icon
nl_NL: Social icoon

en: Social Icon Item
nl_NL: Social icoon

en: Social Icons
nl_NL: Sociale icoontjes

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
nl_NL: Helaas komt niets overeen met je zoekopdracht. Probeer het eens met een andere zoekopdracht.

en: Sort by date
nl_NL: Sorteer op datum

en: Sort by name
nl_NL: Sorteer op naam

en: Style
nl_NL: Stijl

en: Submit
nl_NL: Verzenden

en: Subtotal
nl_NL: Subtotaal

en: Support portal
nl_NL: Ondersteuningsportaal

en: System Status
nl_NL: Systeem status

en: Tag Archives: %s
nl_NL: Tag Archieven %s

en: Tag: | Tags:
nl_NL[0]: Label:
nl_NL[1]: Labels:

en: Team slug
nl_NL: Team link

en: Telephone
nl_NL: Telefoon

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Text & button position:
nl_NL: Tekst en knop positie:

en: Thank you. Your order has been received.
nl_NL: Bedankt! Je bestelling is ontvangen.

en: The7 Icons
nl_NL: The7 icoontjes

en: The7 Plugins
nl_NL: The7 plugins

en: The7 database update complete. Thank you for updating to the latest version!
nl_NL: Automatische database update afgerond.

en: The7 rows
nl_NL: The7 rows (verouderd)

en: Theme Registration
nl_NL: Thema registratie

en: Theme is Registered
nl_NL: Het thema is geregistreerd

en: Title
nl_NL: Titel

en: To view this protected post, enter the password below:
nl_NL: Om deze pagina te bekijken kun je hier je wachtwoord invoeren:

en: Top bar color
nl_NL: Top bar kleur

en: Top margin
nl_NL: Margin boven

en: Top padding
nl_NL: Padding boven

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Total number of posts
nl_NL: Totaal aantal berichten

en: Total:
nl_NL: Totaal:

en: Transparent background color
nl_NL: Transparante achtergrondkleur

en: Type and hit enter &hellip;
nl_NL: Zoeken&hellip;

en: Upload
nl_NL: Uploaden

en: Upload Image
nl_NL: Upload afbeelding

en: Uploads Folder Writable:
nl_NL: Uploadbare map beschrijfbaar:

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Username or email *
nl_NL: Gebruikersnaam of e-mailadres *

en: Username or email address
nl_NL: Gebruikersnaam of e-mailadres

en: Using this feature is reserved for Super Admins. You unfortunately don't have the necessary permissions.
nl_NL: Deze optie is alleen beschikbaar voor Super Admins. Je hebt helaas niet de benodigde rechten.

en: View Cart
nl_NL: Bekijk winkelmand

en: View all
nl_NL: Allemaal

en: View cart
nl_NL: Bekijk winkelmand

en: WP Memory Limit:
nl_NL: Geheugenlimiet:

en: Wasn't able to work with Zip Archive
nl_NL: Kon niet werken met Zip-archief

en: We have assembled useful links to get you started:
nl_NL: We hebben wat handige links voor je om mee te beginnen:

en: Whatsapp
nl_NL: WhatsApp

en: Width
nl_NL: Breedte

en: Yearly Archives: %s
nl_NL: Jaarlijkse Archieven %s

en: Yes
nl_NL: Ja

en: You are here:
nl_NL: Je bent hier:

en: You may also like&hellip;
nl_NL: Wat vind je van&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
nl_NL: Wellicht interessant&hellip;

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
nl_NL: Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.

en: You must be logged in to checkout.
nl_NL: Je moet ingelogd zijn om af te rekenen.

en: Your Cart
nl_NL: Je winkelmand

en: Your cart
nl_NL: Jouw winkelmand

en: Your database is being updated in the background.
nl_NL: De database wordt in de achtergrond ge-update.

en: Your email address will not be published.
nl_NL: Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

en: Your order
nl_NL: Uw bestelling

en: Your purchase code is:
nl_NL: Uw aanschafcode is:

en: Your server configuration does not meet our recommendations. Demo content import may not work correctly. Please apply:
nl_NL: Uw serverconfiguratie voldoet niet aan onze vereisten. Het importeren van demo-gegevens kan hierdoor fout gaan. Voer het volgende a.u.b. uit:

en: ZipArchive Support:
nl_NL: Ondersteuning Zip-archief:

en: ZipArchive:
nl_NL: Zip-archief:

[ctx: admin]
en: -- No presets --
nl_NL: -- Geen voorinstellingen --

[ctx: admin]
en: Category:
nl_NL: Categorie:

[ctx: admin]
en: Change and close
nl_NL: Opslaan en sluiten

[ctx: admin]
en: Default Icons
nl_NL: Standaard icoontjes

[ctx: admin]
en: Delete Icon Set
nl_NL: Icoontjes-set verwijderen

[ctx: admin]
en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

[ctx: admin]
en: Enable Mega Menu
nl_NL: Mega menu inschakelen

[ctx: admin]
en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

[ctx: admin]
en: Filter icons
nl_NL: Zoeken op naam

[ctx: admin]
en: Fullwidth
nl_NL: Volledige breedte

[ctx: admin]
en: Hide menu item on mobile
nl_NL: Menu item verbergen op mobiel

[ctx: admin]
en: Hide title in mega menu
nl_NL: Titel verbergen in mega menu

[ctx: admin]
en: Icon Fonts Manager
nl_NL: Icoontjes manager

[ctx: admin]
en: Icon Type
nl_NL: Type icoon

[ctx: admin]
en: Icons Manager
nl_NL: Icoon manager

[ctx: admin]
en: Image
nl_NL: Afbeelding

[ctx: admin]
en: Insert Fonts Zip File
nl_NL: Voeg Lettertype zip-bestand in

[ctx: admin]
en: Install Font Awesome 4
nl_NL: Installeer Font Awesome 4

[ctx: admin]
en: Install Font Awesome 5
nl_NL: Installeer Font Awesome 5

[ctx: admin]
en: No
nl_NL: Nee

[ctx: admin]
en: No Icon
nl_NL: Geen icoon

[ctx: admin]
en: None
nl_NL: Geen

[ctx: admin]
en: Number of columns
nl_NL: Aantal kolommen

[ctx: admin]
en: Position:
nl_NL: Positie:

[ctx: admin]
en: The7 Mega Menu
nl_NL: Extra instellingen

[ctx: admin]
en: This setting hide menu item and its child items in mobile menu.
nl_NL: Deze instelling verbergt dit item én onderliggende items op mobiele apparaten.

[ctx: admin]
en: Upload New Icons
nl_NL: Upload nieuwe icoontjes

[ctx: admin]
en: Yes
nl_NL: Ja

[ctx: admin icons bar]
en: Icons
nl_NL: Icoontjes

[ctx: admin status]
en: by %s
nl_NL: door %s

[ctx: admin-bar]
en: Hide
nl_NL: Verberg

[ctx: admin-bar]
en: Show
nl_NL: Weergeven

[ctx: admin-bar]
en: View
nl_NL: Bekijk

[ctx: back-end]
en: Edit page
nl_NL: Bewerk pagina

[ctx: backend]
en:  &mdash; all Blog posts (from all categories) will be shown on this page.
nl_NL: &mdash; alle berichten (uit alle categorieën) worden op de pagina getoond.

[ctx: backend]
en:  &mdash; choose Blog category(s) to be shown on this page.
nl_NL:  &mdash; kies handmatig welke categorieën WEL getoond worden.

[ctx: backend]
en:  &mdash; choose which category(s) will be excluded from displaying on this page.
nl_NL:  &mdash; kies de categorieën die NIET getoond zullen worden op deze pagina.

[ctx: backend]
en: % pictures
nl_NL: % afbeeldingen

[ctx: backend]
en: 1 picture
nl_NL: 1 afbeelding

[ctx: backend]
en: ALL your Blog posts are being displayed on this page!
nl_NL: ALLE berichten worden op deze pagina getoond!

[ctx: backend]
en: Advanced
nl_NL: Geavanceerd

[ctx: backend]
en: Archives and 404
nl_NL: Archieven en 404

[ctx: backend]
en: But you can specify which Blog categories will (or will not) be shown.
nl_NL: Maar je kunt zelf een selectie maken welke categorieën getoond of juist verborgen worden.

[ctx: backend]
en: By default all your Blog posts will be displayed on this page.
nl_NL: Standaard worden alle berichten getoond op deze pagina.

[ctx: backend]
en: Contact Forms
nl_NL: Contact-formulieren

[ctx: backend]
en: Date:
nl_NL: Datum:

[ctx: backend]
en: Export/Import Options
nl_NL: Importeren & Exporteren

[ctx: backend]
en: Fancy category background
nl_NL: Fancy categorie achtergrond

[ctx: backend]
en: Fancy category text color
nl_NL: Fancy categorie tekstkleur

[ctx: backend]
en: Footer & Bottom Bar
nl_NL: Footer en bottom bar

[ctx: backend]
en: Image title
nl_NL: Afbeelding titel

[ctx: backend]
en: In tabs above you can select from the following options:
nl_NL: Kies in bovenstaande tabs voor:

[ctx: backend]
en: Mobile Menu
nl_NL: Mobiel menu

[ctx: backend]
en: Mobile Menu:
nl_NL: Mobiel menu:

[ctx: backend]
en: Non-standard
nl_NL: Niet standaard

[ctx: backend]
en: Nothing found
nl_NL: Niets gevonden

[ctx: backend]
en: Only
nl_NL: Alleen

[ctx: backend]
en: Options saved.
nl_NL: Opties opgeslagen.

[ctx: backend]
en: Page Titles
nl_NL: Pagina titels

[ctx: backend]
en: Primary Menu
nl_NL: Hoofdmenu

[ctx: backend]
en: Primary menu:
nl_NL: Hoofdmenu

[ctx: backend]
en: Register Theme
nl_NL: Registreer het thema

[ctx: backend]
en: Search for an option ...
nl_NL: Zoek voor een optie&hellip;

[ctx: backend]
en: Share Buttons
nl_NL: Social delen knoppen

[ctx: backend]
en: Sidebar
nl_NL: Zijbalk

[ctx: backend]
en: Split Menu Left
nl_NL: Split menu (links)

[ctx: backend]
en: Split Menu Left:
nl_NL: Split menu (links):

[ctx: backend]
en: Split Menu Right
nl_NL: Split menu (rights)

[ctx: backend]
en: Split Menu Right:
nl_NL: Split menu (rechts):

[ctx: backend]
en: Standard
nl_NL: Standaard

[ctx: backend]
en: Theme Options
nl_NL: Thema opties

[ctx: backend]
en: You have:
nl_NL: Je hebt:

[ctx: backend]
en: ascending
nl_NL: oplopend

[ctx: backend]
en: date
nl_NL: datum

[ctx: backend]
en: descending
nl_NL: aflopend

[ctx: backend]
en: left
nl_NL: links

[ctx: backend]
en: name
nl_NL: naam

[ctx: backend]
en: no pictures
nl_NL: geen afbeeldingen

[ctx: backend]
en: right
nl_NL: rechts

[ctx: backend]
en: top
nl_NL: boven

[ctx: backend bulk edit]
en: &mdash; No Change &mdash;
nl_NL: &mdash; Geen wijziging &mdash;

[ctx: backend bulk edit]
en: Choose footer
nl_NL: Footer kiezen

[ctx: backend bulk edit]
en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

[ctx: backend bulk edit]
en: Left
nl_NL: Links

[ctx: backend bulk edit]
en: No
nl_NL: Nee

[ctx: backend bulk edit]
en: Right
nl_NL: Rechts

[ctx: backend bulk edit]
en: Show footer
nl_NL: Footer tonen

[ctx: backend bulk edit]
en: Sidebar and footer options
nl_NL: Zijbalk en footer instellingen

[ctx: backend bulk edit]
en: Yes
nl_NL: Ja

[ctx: backend bulk edit footer]
en: No
nl_NL: Nee

[ctx: backend bulk edit footer]
en: Yes
nl_NL: Ja

[ctx: backend fields]
en: Delete
nl_NL: Verwijder

[ctx: backend metabox]
en:  Top bar color
nl_NL: Top bar kleur

[ctx: backend metabox]
en: "Load more" button
nl_NL: "Meer laden" knop

[ctx: backend metabox]
en: "Load more" button & filter with AJAX
nl_NL: "Meer laden" knop & filter (via AJAX)

[ctx: backend metabox]
en: + Show
nl_NL: + Toon

[ctx: backend metabox]
en: - Hide
nl_NL: - Verborgen

[ctx: backend metabox]
en: 100% width:
nl_NL: 100% breed:

[ctx: backend metabox]
en: AJAX Pagination
nl_NL: Dynamisch (via AJAX)

[ctx: backend metabox]
en: All
nl_NL: Alles

[ctx: backend metabox]
en: All, except
nl_NL: Alles, behalve&hellip;

[ctx: backend metabox]
en: BOTTOM BAR
nl_NL: Onderste balk

[ctx: backend metabox]
en: Background
nl_NL: Achtergrond

[ctx: backend metabox]
en: Background color
nl_NL: Achtergrondkleur

[ctx: backend metabox]
en: Background color:
nl_NL: Achtergrondkleur:

[ctx: backend metabox]
en: Background image
nl_NL: Achtergrondafbeelding

[ctx: backend metabox]
en: Background image origin
nl_NL: Achtergrondafbeelding uitlijning

[ctx: backend metabox]
en: Background under posts:
nl_NL: Achtergrond onder berichten:

[ctx: backend metabox]
en: Blog Options
nl_NL: Blog opties

[ctx: backend metabox]
en: Bottom ("px" or "%")
nl_NL: Onder ("px" of "%")

[ctx: backend metabox]
en: Centre
nl_NL: Gecentreerd

[ctx: backend metabox]
en: Centred title + centred breadcrumbs
nl_NL: Gecentreerde titel en breadcrumbs

[ctx: backend metabox]
en: Checkerboard order
nl_NL: Dambord weergave

[ctx: backend metabox]
en: Choose slider
nl_NL: Slideshow kiezen

[ctx: backend metabox]
en: Choose slider
nl_NL: Slideshow kiezen

[ctx: backend metabox]
en: Column minimum width (px):
nl_NL: Minimale kolombreedte:

[ctx: backend metabox]
en: Content Area Options
nl_NL: Content instellingen

[ctx: backend metabox]
en: Content alignment:
nl_NL: Plaatsing content:

[ctx: backend metabox]
en: Custom
nl_NL: Handmatig

[ctx: backend metabox]
en: Default
nl_NL: Standaard

[ctx: backend metabox]
en: Desired columns number:
nl_NL: Gewenst aantal kolommen:

[ctx: backend metabox]
en: Disable
nl_NL: Uitschakelen

[ctx: backend metabox]
en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

[ctx: backend metabox]
en: Display Blog Categories
nl_NL: Toon berichten categorieën

[ctx: backend metabox]
en: Display content area
nl_NL: Content gedeelte (page builder) tonen

[ctx: backend metabox]
en: Enable fancy date:
nl_NL: Fancy datum inschakelen:

[ctx: backend metabox]
en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

[ctx: backend metabox]
en: Enabled (image with paddings)
nl_NL: Met padding rondom

[ctx: backend metabox]
en: Enabled (image without paddings)
nl_NL: Zonder padding rondom

[ctx: backend metabox]
en: FAVICON
nl_NL: Favicon

[ctx: backend metabox]
en: FLOATING NAVIGATION
nl_NL: Zwevende navigatie

[ctx: backend metabox]
en: Fancy Title Options
nl_NL: Fancy titel opties

[ctx: backend metabox]
en: Fancy title
nl_NL: Fancy titel

[ctx: backend metabox]
en: Fancy title layout
nl_NL: Fancy titel layout

[ctx: backend metabox]
en: Footer Options
nl_NL: Footer opties

[ctx: backend metabox]
en: Gap between images (px):
nl_NL: Ruimte om afbeelding

[ctx: backend metabox]
en: Hide by default
nl_NL: Standaard verbergen

[ctx: backend metabox]
en: Hide captions
nl_NL: Verberg bijschriften

[ctx: backend metabox]
en: Hide on mobile layout
nl_NL: Verberg op mobiele schermen

[ctx: backend metabox]
en: Hide page title
nl_NL: Titel verbergen

[ctx: backend metabox]
en: High-DPI (retina) favicon:
nl_NL: Hoge resolutie (retina) favicon:

[ctx: backend metabox]
en: High-DPI (retina) logo:
nl_NL: Hoge resolutie (retina) logo:

[ctx: backend metabox]
en: Image paddings (e.g. 5 pixel padding will give you 10 pixel gaps between images)
nl_NL: In pixels. De ruimte tussen afbeeldingen verdubbeld (5 pixels per afbeelding is 10 pixels tussenruimte)

[ctx: backend metabox]
en: Images sizing
nl_NL: Afbeelding grootte

[ctx: backend metabox]
en: Images sizing:
nl_NL: Afbeelding grootte:

[ctx: backend metabox]
en: Leave empty to hide logo.
nl_NL: Laat leeg om het logo te verbergen.

[ctx: backend metabox]
en: Leave empty to use the value from the theme options.
nl_NL: Leeg laten voor de standaard waarde.

[ctx: backend metabox]
en: Left
nl_NL: Links

[ctx: backend metabox]
en: Left & top
nl_NL: Links en boven

[ctx: backend metabox]
en: Left ("px" or "%")
nl_NL: Links ("px" of "%")

[ctx: backend metabox]
en: Left-aligned image
nl_NL: Afbeelding links

[ctx: backend metabox]
en: Loading effect:
nl_NL: Effect bij inladen:

[ctx: backend metabox]
en: Loading mode:
nl_NL: Manier van inladen:

[ctx: backend metabox]
en: Logos target link:
nl_NL: Logo link (URL):

[ctx: backend metabox]
en: MAIN
nl_NL: Hoofdlogo

[ctx: backend metabox]
en: Make all posts the same width:
nl_NL: Alle berichten dezelfde breedte:

[ctx: backend metabox]
en: Microsite Logo
nl_NL: Microsite logo

[ctx: backend metabox]
en: Mobile Menu location
nl_NL: Mobiele menu locatie

[ctx: backend metabox]
en: No
nl_NL: Nee

[ctx: backend metabox]
en: None
nl_NL: Geen

[ctx: backend metabox]
en: Number of posts to display on one page:
nl_NL: Aantal berichten per pagina:

[ctx: backend metabox]
en: Only
nl_NL: Alleen

[ctx: backend metabox]
en: Order by:
nl_NL: Sorteer op:

[ctx: backend metabox]
en: Order:
nl_NL: Volgorde:

[ctx: backend metabox]
en: Page Header Options
nl_NL: Pagina header instellingen

[ctx: backend metabox]
en: Page Paddings
nl_NL: Pagina ruimtes (padding)

[ctx: backend metabox]
en: Page title
nl_NL: Pagina titel

[ctx: backend metabox]
en: Pagination & filter with AJAX
nl_NL: Paginatie & filter (via AJAX)

[ctx: backend metabox]
en: Primary Menu location
nl_NL: Hoofdmenu locatie

[ctx: backend metabox]
en: Real column width will slightly vary depending on site visitor screen width
nl_NL: In pixels. Daadwerkelijke breedte hangt af van de breedte van het scherm

[ctx: backend metabox]
en: Right
nl_NL: Rechts

[ctx: backend metabox]
en: Right ("px" or "%")
nl_NL: Rechts ("px" of "%")

[ctx: backend metabox]
en: Right-aligned image
nl_NL: Afbeelding rechts

[ctx: backend metabox]
en: Scale
nl_NL: Schalen

[ctx: backend metabox]
en: Scale In
nl_NL: Inschalen

[ctx: backend metabox]
en: Scale up
nl_NL: Uitschalen

[ctx: backend metabox]
en: Show all pages in paginator:
nl_NL: Toon alle pagina's in paginering:

[ctx: backend metabox]
en: Show asc. / desc. ordering:
nl_NL: Toon sorteervolgorde:

[ctx: backend metabox]
en: Show by default
nl_NL: Standaard tonen

[ctx: backend metabox]
en: Show categories filter:
nl_NL: Toon categorieën filter:

[ctx: backend metabox]
en: Show excerpts:
nl_NL: Toon samenvattingen:

[ctx: backend metabox]
en: Show name / date ordering:
nl_NL: Toon naam/datum sortering:

[ctx: backend metabox]
en: Show page title
nl_NL: Titel tonen

[ctx: backend metabox]
en: Show post author:
nl_NL: Toon auteur:

[ctx: backend metabox]
en: Show post categories:
nl_NL: Toon bericht categorieën

[ctx: backend metabox]
en: Show post comments:
nl_NL: Toon bericht reacties:

[ctx: backend metabox]
en: Show post date:
nl_NL: Toon bericht datum

[ctx: backend metabox]
en: Show read more buttons:
nl_NL: Toon lees-meer knoppen:

[ctx: backend metabox]
en: Show widgetized footer
nl_NL: Toon footer met widgets

[ctx: backend metabox]
en: Sidebar Options
nl_NL: Zijbalk instellingen

[ctx: backend metabox]
en: Slider proportions
nl_NL: Slider proporties

[ctx: backend metabox]
en: Slideshow Options
nl_NL: Slideshow instellingen

[ctx: backend metabox]
en: Split Menu Left location
nl_NL: Locatie split menu (links)

[ctx: backend metabox]
en: Split Menu Right location
nl_NL: Locatie split menu (rechts)

[ctx: backend metabox]
en: Standard (no AJAX)
nl_NL: Standaard (geen AJAX)

[ctx: backend metabox]
en: TOP LINE / SIDE LINE / FLOATING MENU BUTTON
nl_NL: Top/Zij/Zwevende menu knop

[ctx: backend metabox]
en: TRANSPARENT HEADER
nl_NL: Transparante header

[ctx: backend metabox]
en: TRANSPARENT MOBILE HEADER
nl_NL: Transparante mobiele header

[ctx: backend metabox]
en: Theme Options
nl_NL: Thema opties

[ctx: backend metabox]
en: Top ("px" or "%")
nl_NL: Boven ("px" of "%")

[ctx: backend metabox]
en: Top bar color
nl_NL: Top bar kleur

[ctx: backend metabox]
en: Top bar opacity
nl_NL: Top bar doorzichtigheid

[ctx: backend metabox]
en: Top padding
nl_NL: Padding boven

[ctx: backend metabox]
en: Top padding (px or %)
nl_NL: Padding boven ("px" of "%")

[ctx: backend metabox]
en: Transparent
nl_NL: Transparant

[ctx: backend metabox]
en: Transparent background color
nl_NL: Transparante achtergrondkleur

[ctx: backend metabox]
en: Transparent background opacity
nl_NL: Transparant achtergrond doorzichtigheid

[ctx: backend metabox]
en: Works only for "Standard (no AJAX)" loading mode.
nl_NL: Werkt alleen voor "Standaard (geen AJAX)" laad instelling

[ctx: backend metabox]
en: Yes
nl_NL: Ja

[ctx: backend metabox]
en: advanced settings
nl_NL: geavanceeerde instellingen

[ctx: backend metabox]
en: all pages
nl_NL: Altijd

[ctx: backend metabox]
en: first page
nl_NL: Eerste pagina

[ctx: backend metabox]
en: header &amp; top bar
nl_NL: Header en top bar

[ctx: backend metabox]
en: no
nl_NL: Nee

[ctx: backend metabox]
en: preserve images proportions
nl_NL: behoud beeldverhouding

[ctx: backend metabox]
en: resize images
nl_NL: afbeeldingen bijsnijden

[ctx: backend options]
en: left
nl_NL: links

[ctx: backend options]
en: right
nl_NL: rechts

[ctx: backend options]
en: top
nl_NL: boven

en: by Dream-Theme
nl_NL: Thema

[ctx: details button]
en: Details
nl_NL: Lees verder!

en: example
nl_NL: voorbeeld

en: f.e. <code>&lt;i class="fa fa-coffee"&gt;&lt;/i&gt;</code>
nl_NL: bijv. <code>&lt;i class="fa fa-coffee"&gt;&lt;/i&gt;</code>

[ctx: file upload]
en: Delete
nl_NL: Verwijder

[ctx: file upload]
en: Select or Upload Files
nl_NL: Selecteer of upload bestanden

[ctx: image upload]
en: Delete
nl_NL: Verwijder

[ctx: image upload]
en: Error: Cannot delete file
nl_NL: Error: Kan bestand niet verwijderen

[ctx: image upload]
en: Select or Upload Images
nl_NL: Selecteer of upload afbeeldingen

[ctx: mail]
en: City:
nl_NL: Plaatsnaam:

[ctx: mail]
en: Company:
nl_NL: Bedrijf:

[ctx: mail]
en: Country:
nl_NL: Land:

[ctx: mail]
en: Message:
nl_NL: Bericht:

[ctx: mail]
en: Name:
nl_NL: Naam:

[ctx: mail]
en: Telephone:
nl_NL: Telefoon:

[ctx: mega menu settings]
en: Doesn't apply to menu on mobile or in side header.
nl_NL: Heeft geen betrekking op mobiel/zijbalk menu

[ctx: options import]
en: Yes, do it!
nl_NL: Ja, voer maar uit!

[ctx: pages]
en: Select a Page
nl_NL: Pagina selecteren

[ctx: pagination defaults]
en: First
nl_NL: Eerste

[ctx: pagination defaults]
en: Last
nl_NL: Laatste

en: submit
nl_NL: verzenden

[ctx: theme options]
en: Default
nl_NL: Standaard

[ctx: theme options]
en: Drag and drop desired share buttons from right (inactive) to left (active) pane.
nl_NL: Drag & drop de gewenste social delen knoppen van rechts (inactief) naar links (actief).

[ctx: theme options]
en: Share this image
nl_NL: Deel deze afbeelding

[ctx: theme options]
en: Share this page
nl_NL: Deel deze pagina

[ctx: theme options]
en: Share this post
nl_NL: Deel dit bericht

[ctx: theme options]
en: Share this product
nl_NL: Deel dit product

[ctx: theme-options]
en: "Close menu" button
nl_NL: "Sluit menu" knop

[ctx: theme-options]
en: "Open menu" button
nl_NL: "Open menu" knop

[ctx: theme-options]
en: 'Add to cart' button
nl_NL: Toevoegen aan winkelmandje

[ctx: theme-options]
en: 'Add to cart' button in related products
nl_NL: Toevoegen aan winkelmandje

[ctx: theme-options]
en: 404 page
nl_NL: 404 pagina

[ctx: theme-options]
en: 404 page template
nl_NL: 404 pagina layout

[ctx: theme-options]
en: 60x60 px (old iPhone)
nl_NL: 60x60 px (oude iPhone)

[ctx: theme-options]
en: 76x76 px (old iPad)
nl_NL: 76x76 px (oude iPad)

[ctx: theme-options]
en: Accent color
nl_NL: Accent kleur

[ctx: theme-options]
en: Add to cart icon
nl_NL: Toevoegen aan winkelmandje icon

[ctx: theme-options]
en: Advanced Settings
nl_NL: Geavanceerde instellingen

[ctx: theme-options]
en: Archives
nl_NL: Archieven

[ctx: theme-options]
en: Border radius
nl_NL: Afgeronden hoeken (border radius)

[ctx: theme-options]
en: Bottom Left
nl_NL: Linksonder

[ctx: theme-options]
en: Bottom Right
nl_NL: Rechtsonder

[ctx: theme-options]
en: Branding
nl_NL: Merk

[ctx: theme-options]
en: Button
nl_NL: Knop

[ctx: theme-options]
en: Button 1
nl_NL: Knop 1

[ctx: theme-options]
en: Button 2
nl_NL: Knop 2

[ctx: theme-options]
en: Button name
nl_NL: Titel van de knop

[ctx: theme-options]
en: Buttons
nl_NL: Knoppen

[ctx: theme-options]
en: Categories
nl_NL: Categorieën

[ctx: theme-options]
en: Column minimum width
nl_NL: Minimale kolombreedte

[ctx: theme-options]
en: Comments
nl_NL: Reacties

[ctx: theme-options]
en: Contact form appearance
nl_NL: Weergave contact-formulier

[ctx: theme-options]
en: Contact form messages
nl_NL: Contact-formulier berichten

[ctx: theme-options]
en: Contact form sends emails to
nl_NL: Contact-formulier verstuurd e-mails naar

[ctx: theme-options]
en: Date
nl_NL: Datum

[ctx: theme-options]
en: Default Footer
nl_NL: Standaard footer

[ctx: theme-options]
en: Default Sidebar
nl_NL: Standaard zijbalk

[ctx: theme-options]
en: Description below mega menu items
nl_NL: Beschrijving onder mega menu items

[ctx: theme-options]
en: Desired columns number
nl_NL: Gewenst aantal kolommen

[ctx: theme-options]
en: Disable breadcrumbs
nl_NL: Broodkruimels uitschakelen

[ctx: theme-options]
en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

[ctx: theme-options]
en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

[ctx: theme-options]
en: Export/Import Options
nl_NL: Importeren & Exporteren

[ctx: theme-options]
en: Fancy date
nl_NL: Fancy datum

[ctx: theme-options]
en: Footer
nl_NL: Onderkant

[ctx: theme-options]
en: Footer background &amp; lines
nl_NL: Footer achtergrond en lijnen

[ctx: theme-options]
en: Footer font color
nl_NL: Footer tekstkleur

[ctx: theme-options]
en: Footer primary widget area
nl_NL: Primaire footer widget area

[ctx: theme-options]
en: Footer style
nl_NL: Footer stijl

[ctx: theme-options]
en: For non fullwidth mega menu layouts
nl_NL: Voor niet-volledige breedte menu layouts

[ctx: theme-options]
en: Full height & full width links
nl_NL: Volledige hoogte en breedte links

[ctx: theme-options]
en: Header position
nl_NL: Header positie

[ctx: theme-options]
en: Hide
nl_NL: Verberg

[ctx: theme-options]
en: High-DPI (retina) logo
nl_NL: Hoge resolutie (retina) logo

[ctx: theme-options]
en: Images Styling &amp; Hovers
nl_NL: Afbeeldingen Stijlen

[ctx: theme-options]
en: Left
nl_NL: Links

[ctx: theme-options]
en: Links color
nl_NL: Link kleur

[ctx: theme-options]
en: Loading effect
nl_NL: Effect bij inladen

[ctx: theme-options]
en: Logo & menu button position
nl_NL: Logo en menu knop positie

[ctx: theme-options]
en: Logo position
nl_NL: Logo positie

[ctx: theme-options]
en: Maximum number of related posts
nl_NL: Maximaal aantal gerelateerde berichten

[ctx: theme-options]
en: Mega menu background paddings
nl_NL: Mega menu achtergrond padding

[ctx: theme-options]
en: Mega menu background settings
nl_NL: Mega menu achtergrond instellingen

[ctx: theme-options]
en: Mega menu column paddings
nl_NL: Mega menu kolom padding

[ctx: theme-options]
en: Mega menu column width
nl_NL: Mega menu kolom breedte

[ctx: theme-options]
en: Mega menu font & icon colors
nl_NL: Mega menu

[ctx: theme-options]
en: Mega menu font & icon size
nl_NL: Mega menu lettertype en icoon grootte

[ctx: theme-options]
en: Mega menu items padding
nl_NL: Mega menu item padding

[ctx: theme-options]
en: Menu & microwidgets position
nl_NL: Menu en microwidget positie

[ctx: theme-options]
en: Menu icon / top line / side line
nl_NL: Menu icoon / top- en zij lijnen

[ctx: theme-options]
en: Menu position
nl_NL: Menu positie

[ctx: theme-options]
en: Middle Left
nl_NL: Links midden

[ctx: theme-options]
en: Middle Right
nl_NL: Rechts midden

[ctx: theme-options]
en: Mobile paddings
nl_NL: Mobiele ruimtes (padding)

[ctx: theme-options]
en: No
nl_NL: Nee

[ctx: theme-options]
en: None
nl_NL: Geen

[ctx: theme-options]
en: Number of columns
nl_NL: Aantal kolommen

[ctx: theme-options]
en: Padding between footer columns
nl_NL: Padding tussen footer kolommen

[ctx: theme-options]
en: Page title
nl_NL: Pagina titel

[ctx: theme-options]
en: Position
nl_NL: Positie

[ctx: theme-options]
en: Preserve images proportions
nl_NL: Behoud beeldverhouding

[ctx: theme-options]
en: Product list
nl_NL: Productlijst

[ctx: theme-options]
en: Resize images
nl_NL: Afbeeldingen bijsnijden

[ctx: theme-options]
en: Right
nl_NL: Rechts

[ctx: theme-options]
en: Share Buttons
nl_NL: Social delen knoppen

[ctx: theme-options]
en: Share buttons appearance
nl_NL: Social delen weergave

[ctx: theme-options]
en: Show fancy date
nl_NL: Toon fancy datum

[ctx: theme-options]
en: Show line in transparent headers
nl_NL: Toon lijn in transparante headers

[ctx: theme-options]
en: Sidebar & Footer
nl_NL: Zijbalk en footer

[ctx: theme-options]
en: Social icons
nl_NL: Socialmedia icoontjes

[ctx: theme-options]
en: Style
nl_NL: Stijl

[ctx: theme-options]
en: Submenu & mega menu background color
nl_NL: Sub- en mega meu achtergrondkleur

[ctx: theme-options]
en: Top
nl_NL: Boven

[ctx: theme-options]
en: Top Bar & Header
nl_NL: Top bar en header

[ctx: theme-options]
en: Top Center
nl_NL: Midden boven

[ctx: theme-options]
en: Top Left
nl_NL: Linksboven

[ctx: theme-options]
en: Top Right
nl_NL: Rechtsboven

[ctx: theme-options]
en: Top aligned left
nl_NL: Linksboven uitgelijnd

[ctx: theme-options]
en: Top centered
nl_NL: Midden boven

[ctx: theme-options]
en: Transparent
nl_NL: Transparant

[ctx: theme-options]
en: Transparent header
nl_NL: Transparante header

[ctx: theme-options]
en: Transparent header logo
nl_NL: Transparante header logo

[ctx: theme-options]
en: Transparent mobile header
nl_NL: Transparante mobiele header

[ctx: theme-options]
en: Type and hit enter &hellip;
nl_NL: Zoek en druk op enter &hellip;

[ctx: theme-options]
en: Widget areas
nl_NL: Widget locaties

[ctx: theme-options]
en: Yes
nl_NL: Ja

[ctx: theme-options]
en: left
nl_NL: links

[ctx: theme-options]
en: right
nl_NL: rechts

[ctx: theme-options]
en: top
nl_NL: boven

[ctx: widget]
en: Accordion
nl_NL: Accordeon

[ctx: widget]
en: Ascending
nl_NL: Oplopend

[ctx: widget]
en: Contact info
nl_NL: Contact informatie

[ctx: widget]
en: Custom menu style 1
nl_NL: Aangepaste menu stijl 1

[ctx: widget]
en: Custom menu style 2
nl_NL: Aangepaste menu stijl 2

[ctx: widget]
en: Descending
nl_NL: Aflopend

[ctx: widget]
en: Featured images proportions:
nl_NL: Proporties van uitgelichte afbeelding

[ctx: widget]
en: Make images round
nl_NL: Maak afbeeldingen rond

[ctx: widget]
en: Number of posts:
nl_NL: Aantal berichten:

[ctx: widget]
en: Only
nl_NL: Alleen

[ctx: widget]
en: Order by date
nl_NL: Sorteer op datum

[ctx: widget]
en: Send mail to:
nl_NL: Verzend email naar:

[ctx: widget]
en: Show excerpts
nl_NL: Toon samenvattingen

[ctx: widget]
en: Show featured images
nl_NL: Toon uitgelichte afbeeldingen

[ctx: widget]
en: Social links:
nl_NL: Sociale links:

[ctx: widget]
en: required
nl_NL: Verplicht
